Протягом тематичного тижня «Колосок пам’яті!» було проведено заходи з нагоди вшанування Дня Гідності та Свободи.
Учні 5-11 класів 21 листопада під час виховних годин  згадали учасників подій Революції Гідності, а також загиблих героїв Небесної Сотні.
Учні 1-7 класів підготували тематичні малюнки, в яких передали власне бачення майбутнього України, бажання миру у всьому світі.

Національно-патріотичне виховання учнів у позаурочний час

У листопаді з метою вшанування пам’яті загиблих під час голодоморів в Україні традиційно проведено тематичний тиждень «Колосок пам’яті!». В бібліотечно-інформаційному центрі учні 10-А класу провели читацьку конференцію «Герої серед нас: сучасні захисники України», привітали ветеранів.

22 квітня 2016 відбулося засідання круглого столу «Попіл Чорнобиля в наших серцях», на яке були запрошені представники товариства ветеранів-інвалідів ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС Ауліна Є.К. та Плотнікова А.О.

26 квітня 2016 року представник Ради лідерів учнівського самоврядування Данилова Оксана,  прийняла участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля».

Пройшов шкільний турнір з футболу серед учнів 8-х класів
 «Дзвони Чорнобиля».

Щорічно на базі нашої школи проводяться районні змагання на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура».

Пройшов шкільний етап конкурсу малюнків «Національна символіка Українського народу», присвяченого 25-ій річниці Незалежності України.
У ІІ районному етапі конкурсу малюнків учениця 1-В класу Андреєва Орина посіла І місце.

У квітні 2017 року відбувся відкритий виховний захід – урок-гра «Здоровим будеш – все здобудеш!». Школярі під час заходу закріпили навички здорового способу життя, як невід’ємної частини здорової особистості, продемонстрували, хто по-справжньому вміє вчитися і відпочивати, може бути вільним і щасливим, а значить бути здоровим, мати хороший настрій, легко долати труднощі.

Всі класні колективи у листопаді 2017 протягом тематичного тижня громадянського виховання долучилися до щорічної акції «Браслет нескорених» («Оберіг захисника»). Виготовлені власноруч браслети учні школи передали учасникам АТО, ветеранам Другої світової війни та визвольних змагань українського народу.

Висвітлення окремих тем з питань організації виховної роботи під час загальношкільних батьківських конференцій:
актуальні питання життя та діяльності школи, навчання й виховання учнів
– здійснення  правової освіти батьків, залучення до цієї роботи представника проекту «Шкільна поліція»
– проведення спільних засідань з Радою профілактики правопорушень, Радою школи з питань охорони дитинства
– організація родинних свят, спортивних змагань
– попередження правопорушень серед учнівської молоді
– формування здорового способу життя учнів
– заходи із запобігання бездоглядності учнів
– виховна робота з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму тощо

У жовтні організовано виставка тематичної літератури, проведено конкурси плакатів та стіннівок «Мої  права та обовязки».

Трудове виховання займає важливе місце у вихованні гідного громадянина України. Протягом року учнівське самоврядування проводили акції «Чисте подвір’я», толока до Великодніх свят, «Поспішайте творити добро», весняні та осінні дні благоустрою.

Українські вечорниці в початковій школі