Archive 01.03.2018

Кубок з шахів Київського міського голови «Кришталева тура».

З 26 лютого по 23 березня 2018 відбудеться шкільний етап конкурсу ІІІ Кубку з шахів Київського міського голови «Кришталева тура».

Відповідальний за проведення шкільних змагань – керівник гуртка «ШАХИ» Ховавко В.Й.

Конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє»

З 26 лютого по 05 березня проходитиме шкільний етап конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє». Тематика конкурсу: поводження з відходами, охорона та збереження біоресурсів, енергозбереження.

23 лютого 2018 року заступником директора з виховної роботи Кучер Аллою Василівною проведено семінар – практикум на тему: «Організація виховної роботи в умовах творення нової української школи. Традиції та інновації у виховній діяльності класного керівника».

Під час семінару визначено концептуальні засади, форми і методи громадянського виховання, обговорено ефективні форми національно-патріотичного виховання, запропоновано інноваційні методи виховної роботи з учнівською молоддю. Класні керівники ділилися новаціями, власним досвідом, опановували сучасні технології виховного процесу, які формують необхідні життєві компетентності.

В умовах творення нової української школи завданням виховання є створення таких умов, за яких може розвинутися людина європейського мислення: добре знати себе; використовувати власний потенціал; вміти створювати ситуації успіху; розробляти й реалізовувати власний життєвий сценарій.

06 грудня   відбувся виховний захід (конкурс-гра) до Дня збройних сил України «Щоб у серці жила Б.атьківщина». Під час заходу школярі виявили спритність, витривалість, декламували твори українських письменників, присвячених воїну, виконували музичні композиції та приймали активну участь у конкурсній програмі