Французька весна

розміщено в: НОВИНИ | 0

Цікаве змістовне відео-інтерв’ю команди спеціалізованої школи №152 пробудило неабиякий інтерес та змусило сісти на літак команди спеціалізованої школи №207, щоб разом із мімами та вуличними танцівниками зануритись у чарівну атмосферу сучасної Франції.

Мелодії пісенної композиції Києво-Могилянського колегіуму супроводжували  нас вузенькими вуличками Парижу, а театральна композиція школи №218 змусила пригадати  видатних митців Франції та з зацікавленням переглянути інсценування байки “Ворона та Лисиця”, учасники якої показали акторські здібності.

Театральна композиція гімназії «Троєщина» «Маленький принц» С. Екзюпері зачепила потаємні струни душі та змусила замислитись над сенсом життя. Разом з тим запальний танок  повернув нас у реальну дійсність. Танок та пісня поєднались у хореографічній композиції спеціалізованої школи №301.

А про символи Франції, вуличну пантоміму, запальний та сучасний танок,  живописні полотна Леонардо Да Вінчі нагадала команда школи №249. Мандруючи разом ми із задоволенням слухали чарівну пісню  на Бульварі Капуцинів, пісні М. Матьє створили пісенну атмосферу та нікого не залишили байдужим. І завершило наш фестиваль театральне  мистецтво школи  №263. Відомі мелодії із мюзиклу “Нотрдам Де Парі” доповнювали виступ дівчат. “Минають дні, а я ще є …” рядки поезії Гомара дають наснагу жити та творити. Ми не говоримо до побачення ми говоримо – до нової  Французької весни!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *