Опитування для батьків

розміщено в: НОВИНИ | 0

Дане опитування має на меті виявити бачення батьків, як учасників освітнього процесу, щодо форм та змісту співпраці між ними та органами управління освітою, керівниками закладів освіти та батьками освітнього простору Деснянського району міста Києва.
Освітня громада Деснянського району зацікавлена у налагодженні співпраці на засадах взаємоповаги та взаєморозуміння між усіма дорослими учасниками освітнього процесу для створення комфортних умов навчання та виховання наших дітей – вихованців, учнів та учнівської молоді.
Ще одна мета – визначення думки батьків щодо обрання представника батьківської спільноти закладів освіти Деснянського району, уповноваженої особи з певним переліком повноважень та прав, яка може представляти батьківську спільноту Деснянського району, бути її спікером та основним зв’язківцем між батьківською, педагогічною та управлінською спільнотами.
Анкета призначена для заповнення батьками вихованців та учнів закладів освіти Деснянського району. Заповнення Анкети є анонімним та добровільним.

Анекта

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *