Оголошення

розміщено в: НОВИНИ | 0

УВАГА! З 01 листопада 2021 рокунавчання для учнів 1-11-х класів буде організовано за ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ(підстава Протокол № 68 від 28.10.2021 р. Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА, Наказ Департамента освіти і науки міста Києва 166 від 29.10.2021р.)

РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!

1. Навчання буде організовано згідно розкладу занять, за яким працювали учні з 01 вересня. Посилання на онлайн-уроки розміщується у онлайн-групах вчителів з учнями.

2. Уроки проводяться у синхронному (онлайн) або асинхронному (офлайн) режимах згідно розкладів дзвінків, які були під час очного навчання.

3.Учні 1-4-х класів працюють в освітній платформі Human з використанням онлайн-груп, Zoom-конференцій.Робочий день вчителя закінчується відповідно розкладу.Класні керівники здійснюють зворотній зв’язок з батьками до 18:00.

4.На виконання Санітарного регламенту для учнів 1 класів урок в режимі онлайн триває 10 хвилин, 2-4 класів -15 хвилин, 5-7 класів – 20 хвилин, 8-9 класи- 25 хвилин, 10-11 класів -30 хвилин. Інший час відводиться для виконання різних завдань, передбачених темою уроку, а також для зворотнього зв’язку між учителем та учнями.

5. Важливим є дотримання правил етикету роботи в режимі дистанційного навчання. Про виявлені факти порушення етики повідомляйте класного керівника. Надсилаючи фото письмових робіт, зверніть увагу на якість фото та можливість прочитати файл, надісланий учителю. Звертайте увагу на час надсилання робіт.Маємо надію на успішну співпрацю. Бережіть себе й своїх рідних.

Адміністрація спеціалізованої школи 152.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *