О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Шановні батьки майбутніх першокласників! З 01 червня 2020 року в школі буде розпочато прийом заяв до 1-х класів.

Графік прийому документів: понеділок,вівторок,середа,четвер,п’ятниця – 9.00 – 17.00.

У зв’язку з карантином обов’язково використовуйте засоби індивідуального захисту (маски, рукавички).Документи: свідоцтво про народження дитини, медична довідка, документи, що підтерджують місце проживання дитини, одного з її батьків на території обслуговування закладу освіти.

Перелік документів для зарахування дітей до 1 класу

(відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 р. № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»)

1) Заява одного з батьків дитини, подана особисто (з пред’явленням документа, що посвідчує особу заявника).

2) Копія свідоцтва про народження дитини (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

3) Оригінали медичних довідок за формою первинної облікової документації № 063  «Карта профілактичних щеплень», № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089.

О Г О Л О Ш УЄ Т Ь С Я
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ДО 10 КЛАСУ
СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ № 152
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 152 з поглибленим вивченням англійської мови Деснянського району міста Києва оголошує набір учнів до 10 класу.

З 10 класу вводиться профільне навчання – іноземна філологія:
• поглиблене вивчення англійської мови 5 годин на тиждень (обов’язковий поділ класів на 2, 3 групи);
• введення спецкурсів:
– ділова англійська (англійською) – 1 година на тиждень;
– країнознавство (англійською) – 1 година на тиждень;
– література англомовних країн (англійською) – 1 година на тиждень;
• вивчення другої іноземної мови (французька, німецька).

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

1. Заява від батьків.
2. Оригінал свідоцтва та додатка до свідоцтва за 9 клас.
3. Копія та оригінал свідоцтва про народження.
4. Медична картка (Оригінал медичної довідки 086-1/о ).
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 518-25-43 або в кабінеті директора школи.
Адреса школи: м. Київ, вул. Академіка Курчатова, б. 18/1.

Прийом заяв здійснюється в кабінеті директора.

Закон України “Про загальну середню освіту”​

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

Зарахування учнів до інших закладів загальної середньої освіти дозволяється на конкурсних засадах лише у випадках, якщо кількість поданих заяв на відповідний рівень загальної середньої освіти перевищує спроможність цього закладу. Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.