Освітній процес забезпечують педагогічні працівники 53
учителі, нагороджені знаком «Відмінник освіти України»3
учителі-методисти2
старші учителі23
учителі вищої категорії32
учителі І категорії7
учителі ІІ категорії5
спеціалісти1
спеціаліст з вищим посадовим окладом3
середня спеціальна освіта2
Прізвище, ім’я та по батьковіПосада Категорія, звання за атестацієюЯкий предмет викладає
Вітечек Наталія Іванівнадиректор  вища, вч.-метод.укр. мова
Фунікова Валентина Миколаївназаст. дир. з НРвища, вч.-метод.фізика
Левандовська Вікторія Василівназаст. дир. з НР вч. англ. мовивища, ст. вч.англ. мова
Микитенко Вікторія Олександрівназаст. дир. з ВР ІІ, канд. пед. наукукр мов
Кожухівська Ірина Володимирівнапедагогорганіз
вч. укр. м. та літ.  
Іпедагог-орга-нізатор;
укр. м та літ
Будчана-Козій Людмила Іванівнавч. англ. мовивища, ст. вчангл. мова
Влад Валентина Василівнавч. нім. мовивищанім. мова
Орлова Світлана Панасівнавч. англ. мовивища, ст. вчангл. мова
Рафальська Наталія Вікторівнавч. англ. мовивища, ст. вчангл. мова
Бушева Ганна Володимирівнавч. англ. мовиIангл. мова
Сергєєва Ольга Вікторівна  вч. англ. мовиІІангл. мова
Шамкова Ірина Анатоліївнавч. англ. мовивища ст. вч.англ. мова
Федоряк Діана Віталіївнавч. англ. мовиІІангл. мова
Терещенко Олександр Сергійовичвч. англ. мовиІІангл.. мова
Оборська Олеся Вікторівнавч. фран. мовиІфранц. мова
Кесарєва Елеонора Олександрівнавч. англ. мовиІІангл. мова
Євтушенко Марина Вікторівнавч. англ. мовивища, ст. вч.англ. мова
Кузьменко Тетяна Василівна  вч. укр. мови і літ.вища, ст. вч.укр. мови і літер.
Бушев Володимир Семеновичвч. історіївища, ст. вч.істор правозн  
Маноха Людмила Сергіївнавч. укр. мови і літ.вища, ст.вчукр. мови і літер.
Кошарна Ольга Григорівнавч. заруб. літер.вищасвіт. літер.
Котляренко Людмила Петрівнавч. матем.вищаматем.
Одарченко Юрій Петровичвч. матем.Iматем.
Лінова  Людмила Петрівнавч. матем.Івч. матем
Тараненко Оксана Олександрівнавч. інфор-матвищаінформатика
Булигіна Ніна Михайлівнавч. біолог інфор-матики  вища, ст. вч.біолог інформатика  
Єлько Алла Іванівнавч. хіміївища, ст. вч.хімія природознавства
Ховавко Валерій Йосипович  вч. фіз. культ.вища, ст. вч.фіз. вих.
Старжинська Наталія Володимирівнавч. фіз. культ.вищафіз. вих
Семич Наталія Миколаївнавч. фіз. культ.вища, ст. вч.фіз. вих
Богатир Юрій Івановичвч. музи-кивища, ст. вч.вч.муз. мист. образотв  
Кот Микола Олексійовичвч. труд. навч.вищавч. труд. навч. технології
Бурла Сергій Олександровичвч. інформатикиІвч. інформатики
Тоткал Світлана Костянтинівнавч. почат. кл.вища, ст. вч.початкові класи  
Надточенко Світлана Сергіївна  вч. почат. кл.вища, ст. вч.початкові класи  
Копелєва Тетяна Миколаївна  вч. почат. кл.вища, ст. вч.початкові класи  
Шульга Лариса Петрівна  вч. почат. кл.вища, ст. вч  початкові класи  
Пархоменко Тетяна Олександрівнавч. почат. кл.вища, ст. вч.початкові класи ГПД
Мельничук Наталія Василівнавч. почат. кл  вища, ст. вч.початкові класи
Глоба Ірина Олегівнавч. почат. кл.вищапочаткові класи ГПД
Яковлева Оксана Володимирівнавч. почат. кл.Іпочаткові класи
Самойлікова Наталія Вікторівнавих. ГПД11 тариф. розряд  вихова-тель, ГПД
Бушева Олена Олексіївнавих. ГПДIвихова-тель ГПД
Стуга Олена Вікторівнавч. почат. класіввища, ст. вч.вч. почат класів
Мельник Валентина Олексіївнапракт психологспецпракт психолог
Іванова Ірина Вікторівнавч. фізикивищафізика
Кизик Марина Олександрівнавч. історіївищаісторія
Вяхірєв Юрій Володимировичкерівн гуртка11 тариф. розряд ст. вчкерівн гуртка
В’юн Сергій Володимирович  керівн гуртка

ІІкерівн гуртка
Замахаєв Юрій Юрійовичкерівн
гуртка
12 тариф. розряд  керівн гуртка
Безлюда Анна Ярославівнакерівн гурткастудент, 10 тариф. розрядкерівн гуртка
Васькевіч Наталія Вікторівнавч. почат. кл.ІІпочаткові класи ГПД
Цабенко Маргарита Анатоліївна  вч.англ. мовиІІангл.. мова